لیپوماتیک

لیپوماتیک
داشتن اندامی لاغر و متناسب کاری غیر ممکن و نشدنی نیست ولی نیازمند اراده ای قوی می باشد . بسیاری از افرادی که از مشکل چاقی رنج می برند بنا به دلایلی از جمله نداشتن زمان کافی برای ورزش ، انجام کارهای فیزیکی سنگین ، در س خواندن و... قادر به رعایت رژیم های غذایی و ورزش کردن نیستند . برخی دیگر از افراد به علت زمان بر بودن پس از مدت کوتاهی رژیم و ورزش را رها میکنند و خواهان راهی میانبر برای لاغری هستند .
روش های متعددی برای رسیدن به لاغری در کوتاه ترین زمان وجود دارد از جمله : کویتیشن ، لیپوساکشن ، لیپوماتیک ، لیپولیز و...
در این مقاله به بررسی روش لیپوماتیک که به پیکر تراشی معروف است می پردازیم.
لیپوماتیک با استفاده از دستگاهی صورت میگیرد که از هوای فشرده تشکیل شده است . این دستگاه به وسیله ای به نام کانولا متصل میباشد . کانولا به طور خودکار در زاویه 360 درجه میچرخد . کانولا با ارتعاشات خود بافت چربی را تخریب کرده و به ذرات کوچکتری تبدیل میکند. لازم به ذکر است که این فرآیند تخریب چربی به هیچ وجه آسیبی به پوست و نواحی مجاور وارد نمیکند..
روش لیپوماتیک با ویبره و لرزه صورت میگیرد ، لذا جراح نیازی به کادر جراحی و نیروی فیزیکی ندارد . این تکنولوژی خاص مورد تایید سازمان غذا و دارو آمریکا نیز می باشد . این عمل به علت کوتاه بودن دوره نقاهت پس از عمل و همچنین کوتاه بودن زمان جراحی طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است .
از مزیت های روش لیپوماتیک می توان به موارد زیر اشاره کرد ؟
کوتاه بودن زمان بهبودی کامل بیمار
ایجاد کمترین میزان کبودی روی پوست
این روش کمترین میزان درد را به همراه دارد .
این روش کاملا بی خطر می باشد.
تاثیری شگرف و حصول نتیجه دلخواه بیمار
در صورتی که کانولا با بافتی غیر از بافت چربی بدن برخورد کند ، سریع متوقف میشود .

جهت اطلاع از تعرفه این روش به لینک زیر مراجعه نمایید :
هزینه لیپوماتیک

برچسب ها: هزینه لیپوماتیک ,

[ بازدید : 6 ]

[ سه شنبه 20 آذر 1397 ] 11:37 ] [ Hngmeh ]

[ ]

خشکشویی آنلاین خشکشویی آنلاین انجام پایان نامه سئو
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]